Indemo Indemo Indemo Indemo

FIRMA - OD PROJEKTU DO REALIZACJI

 

Drewno takie piękne!

Nadszedł czas na stworzenie własnych wymarzonych mebli.

Pojawił się pomysł na stworzenie własnej serii mebli. Dlatego ciężko pracujemy i stramy się, żeby nasze meble były wyjątkowe. 

Istniejemy już jakiś czas i co najważniejsze rozwijamy się! Jeśli chcecie wesprzeć nas w tym procesie, dołączcie do nas! Może poprzez zakup produktu, może like na FB, a może znacie kogoś kto pomoże osiągnąć więcej!

Zapraszamy do INDEMO!

 

SŁOWO OD PROJEKTANTA

Projektując meble staram się zauważać najważniejsze funkcje jakie dany model musi spełniać. Bardzo istotna jest dla mnie wygoda użytkowania, od tego się zaczyna. Kolejnym krokiem jest nadanie formy, teraz ważny jest wygląd oraz selekcja materiałów do wykonania prototypów. Model musi być perfekcyjny, nie ma kompromisów. 

 

O NAS

INDEMO zajmuje się produkcją i sprzedażą mebli. Produkujemy lokalnie, z naturalnych materiałów oraz w najlepszym stylu.
Projekt INDEMO to nowe podejście do rynku mebli. Chcemy pokazać, że design może się zadomowić u każdego. 

Stawiamy na komponenty wykonane z naturalnych i trwałych materiałów dlatego w wielu naszych produktach drewno odgrywa kluczową
rolę. Zamiłowanie do tego surowca nie jest przypadkowe, mimo tego że towarzyszy ludziom od zawsze, wciąż potrafi zaskakiwać a jego
piękno jest nieustannie odkrywane.
Meble proponowane przez INDEMO są połączeniem pomysłowości, wysokiej jakości produktów, dbałości o szczegóły oraz aktualnych trendów wzornictwa.

Staramy się aby nasi klienci współpracowali z nami przez długi okres i pamiętali o nas przy następnych zakupach i zmianach w swoich domach, biurach i pensjonatach. Wierzymy, że długotrwałe relacje będą korzystne dla obu stron.

Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.ZAMKNIJ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ