Indemo Indemo Indemo Indemo

ZWROT I WYMIANA

Zwrot towaru / odstąpienie od umowy

Produkty INDEMO od początku do końca produkowane są z największą starannością.
Jeśli jednak z jakiegoś powodu postanowisz oddać nasz produkt to zgodnie z ustawą masz do tego prawo. 
Jeżeli produkt został spersonalizowany lub zakupiony przez firmę lub instytucję to nie może zostać zwrócony bez podania przyczyny. 
Towar, który został zniszczony lub uszkodzony nie może być zwrócony.
Zgodnie z Ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 roku klient może bez podania przyczyny odstąpić od umowy sprzedaży zawartej ze sprzedającym w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki składając oświadczenie na piśmie. Wypełnione oświadczenie należy dostarczyć w formie elektronicznej na adres napisz@indemo.pl 
W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. Wszystko co strony świadczyły podlega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Adres zwrotu INDEMO P. Palicki, 62-065 Grodzisk Wlkp, Morelowa 22.
Koszty zwrotu ponosi klient.
Sklep nie przyjmuje paczek za pobraniem.

Reklamacje

Sklep INDEMO jako sprzedawca odpowiada przed Klientem będącym konsumentem w rozumieniu art.22(1) Kodeksu Cywilnego, za niezgodność z Umową Sprzedaży towaru zakupionego przez konsumenta, w zakresie określonym Ustawą o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej. Reklamacje zostaną rozpatrzone w terminie 14 dni, a gdyby to było niemożliwe, Klient zostanie poinformowany o zwłoce.
Reklamacji podlegają:
1 Towary posiadające wady ukryte powstałe z winy producenta
2 Towary niezgodne z zamówieniem
Kontakt: napisz@indemo.pl lub +48 531 68 55 21

Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.ZAMKNIJ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ